De oude tegels hadden een vrij open structuur wat er voor zorgt dat de tegels sneller groen worden door algen en mos. Ook de kleur van de oude tegels was een paar tinten lichter geworden.
Deze transparante beschermlaag zorgt er voor dat de tegels minder snel groen worden door algen en mos, zodoende zijn de tegels onderhoudsvriendelijker.
Het terras is ingeveegd met onkruidvrij voegzand zodat onkruid weinig kans krijgt zich te nestelen tussen de voegen.
Tuinonderhoud
Het onderhoud van deze tuin wordt ook door ons verzorgd, een keer in de twee weken wordt het gazon gemaaid en wordt de tuin onkruidvrij gemaakt.
Ook worden alle planten in de juiste maanden gesnoeid en wordt in de herfst het blad geruimd.
Beregening
Omdat de grond in deze tuin vrij zanderig is en we tegenwoordig last hebben van droge en warme weersomstandigheden is er gekozen voor beregening.
Er is een Gardena beregeningscomputer op de buitenkraan geplaatst, deze computer stuurt de twee verschillende groepen aan in de tuin.
Omdat het een vakantiewoning betreft is er niet altijd iemand aanwezig om de beregening in werking te stellen, er daarom gekozen voor een computer met een bodemvochtigheidssensor.
Deze sensor meet de bodemvochtigheid en geeft deze door aan de computer op de kraan. Mocht de grond te droog zijn wordt het beregeningsprogramma in werking gezet.
Onderstaand de beoordeling van onze klant:
“Wij waren blij verrast toen we ons nieuwe terras in Otterlo gingen bekijken. Wat ziet het er geweldig uit. De zorgvuldigheid en het vakmanschap straalt er van af. Van Laar Tuinen een echte aanrader. Dank aan Wander en zijn team ook voor het gave periodieke tuinonderhoud. Mede hierdoor voelt het voor onze gasten paradijselijk om in onze bungalow te verblijven.”
Jeneverbes 37 op De Zanding in Otterlo.
Deze mooie bungalow op Droompark de Zanding in Otterlo is te huur voor een korte of langere periode.